Dream Paintball w Poznaniu zajmuje się profesjonalną organizacją eventów, które pozwalają przeżyć niezapomnianą przygodę i poczuć atmosferę pełną sportowej rywalizacji. Naszą firmę tworzą pasjonaci paintballa, dlatego zawsze dbamy o zapewnienie swoim klientom wysokiej jakości obsługi, bezpieczeństwa oraz rozrywki na najlepszym poziomie.

Posiadamy własne pole do gry zlokalizowane w samym Poznaniu (niespełna 15 minut od centrum) wyposażone w nowoczesne zaplecze techniczne. Przygotowanie paintballowych rozgrywek z prawdziwego zdarzenia umożliwia nam teren wyróżniający się ogromnym zróżnicowaniem i licznymi przeszkodami – to też największe pole paintballowe w Poznaniu.

W Dream Paintball instrukcje związane z posługiwaniem się sprzętem oraz zasadami gry przekazują doświadczeni instruktorzy, sprawujący opiekę nad wszystkimi uczestnikami. Oprócz dobrej zabawy gwarantujemy również naszym klientom niezwykle atrakcyjne ceny oraz indywidualne propozycje eventów. Organizujemy między innymi integracyjne imprezy firmowe, kameralne wieczory kawalerskie i panieńskie, a także gry otwarte.