W ofercie Dream Paintball można znaleźć wiele ciekawych pomysłów na integrację w nietypowym klimacie. Nasze eventy obejmują między innymi:

Imprezy integracyjne dla firm

IMPREZY INTEGRACYJNE DLA FIRM W POZNANIU

Paintball na imprezie firmowej jest częstym wyborem, ponieważ wspólne spotkanie całego zespołu pracowników oraz kierownictwa na polu paintballowym w Poznaniu to doskonała okazja do sprawdzenia się w niecodziennym otoczeniu. Zabawa połączona ze sportową rywalizacją pozwala z powodzeniem przełamać komunikacyjne bariery, załagodzić konflikty oraz zapomnieć o nieporozumieniach wewnątrz firmy. Konieczność wzajemnej współpracy oraz chęć osiągnięcia celu przyczynia się dodatkowo do nawiązywania nowych przyjaźni.
Coraz więcej przedsiębiorstw chętnie decyduje się na wybór spotkania integracyjnego z paintballem w roli głównej, zwłaszcza podczas takich imprez firmowych jak jubileusze czy urodziny. Dla firmowych zespołów przygotowujemy gry pełne niezapomnianych emocji, które przyniosą ze sobą sporą dawkę adrenaliny, a jednocześnie będą przyjemną i oryginalną formą spędzenia wolnego czasu. To miła odmiana, szczególnie dla pracowników zajmujących się programowaniem lub czynnościami biurowymi, wymagającymi ślęczenia przed ekranem komputerów.
Paintballowa rozgrywka podczas imprezy firmowej z pewnością spodoba się także grupom pracującym na co dzień w dużych korporacjach. Przebieg firmowego eventu może zostać dopasowany do konkretnych życzeń klienta. Najczęściej wspólną rozgrywkę rozpoczynamy od przeprowadzenia instruktażu działania karabinków, wydajemy maski ochronne i zachęcamy, aby ubrać maskujący mundur. Następnie wyjaśniamy scenariusz gry (dla firm świetnie sprawdzi się death match lub zdobywanie flagi) i pozwalamy ponieść się każdej grupie pozytywnym emocjom!

wieczory kawalerskie i panieńskie

Wieczory kawalerskie i panieńskie

Standardowe sposoby organizacji wieczorów kawalerskich i panieńskich w Poznaniu oraz Ostrowie Wielkopolskim powoli odchodzą w niepamięć. Wyjątkowe chwile spędzane z przyjaciółmi przed zawarciem małżeństwa wymagają bowiem czegoś naprawdę wyjątkowego. W związku z tym przyszli narzeczeni rezerwują dla swoich gości nietypowe eventy, takie jak spotkanie na polu paintballowym. Zarówno panie, jak i panowie zamiast bawić się w klubie lub restauracji wolą teraz aktywnie spędzić czas, odnajdując w sobie ducha wzajemnej rywalizacji.
Nasza firma serdecznie zachęca do organizacji wieczoru kawalerskiego na polu paintballowym, aby młodzi kawalerowie z przyjemnością sięgnęli po paintballowe karabiny i zaangażowali się w grę przeciwko swoim kolegom. Świetnie sprawdzi się w tym przypadku scenariusz, którego celem jest eliminacja wszystkich przeciwników (“wybij wszystkich”) lub zdobywanie baz. Ponadto, proponujemy także organizatorom wieczoru kawalerskiego w Poznaniu i Ostrowie przygotowanie dla przyszłego pana młodego imprezy-niespodzianki, połączonej z przewiezieniem go na pole gry z zaskoczenia, a następnie wprowadzeniem w grę opartą na scenariuszu “ochrona VIP-a”.
W paintballowe szranki mogą stanąć również przyjaciółki panny młodej i sprawdzić się w mniej kobiecych, lecz równie porywających okolicznościach. Wspólne poszukiwanie ukrytych przesyłek, czy przeprowadzanie zwiadów bez wątpienia pozwoli świetnie się bawić wszystkim przedstawicielkom płci pięknej podczas wieczoru panieńskiego. Ciekawy pomysł stanowi ponadto połączenie obydwu wieczorów i wspólna zabawa panien i kawalerów w paintballowym klimacie.

Przyjdź i graj

Przyjdź i graj

Siedziba Dream Paintball jest zawsze otwarta na wszystkich entuzjastów sportowej rozrywki w niecodziennym wydaniu. Usługa “przyjdź i graj” została stworzona z myślą o tych, którzy nie lubią planować, są spontaniczni i poszukują najlepszych sposób na walkę z nagłą nudą. Aby poznać tajniki paintballowego świata, a zarazem przyjemnie spędzić czas w towarzystwie swojej rodziny lub znajomych, nie musisz martwić się o dokonanie dużo wcześniejszej rezerwacji. Jeśli nagle poczujesz chęć aktywnego współzawodnictwa, wystarczy, że do nas przyjedziesz, a instruktorzy w krótkim czasie przygotują dla Ciebie i twojej drużyny wybrany scenariusz gry.
Paintballowa rozgrywka to doskonała okazja do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, sprawdzenia się w nowych okolicznościach, a także rozwijania zdolności przywódczych i umiejętności wzajemnej współpracy. Z pewnością nieplanowana gra będzie pełna nieprzewidzianych zwrotów akcji, świetnej zabawy oraz pozytywnych emocji. Ponadto, paintball to sprawdzony sposób na odstresowanie się i oderwanie się od codziennych obowiązków. Odwiedź nas, a następnie pozwól się porwać niezapomnianej przygodzie – po prostu przyjdź i graj!

Gry otwarte

Gry otwarte

Paintball stwarza idealne warunki do aktywnego współzawodnictwa, zabawy i zawierania nowych znajomości. Dla tych, którzy wciąż poszukują zawodników do swojej drużyny, marzą o odrobinie spontaniczności lub zwyczajnie nie lubią być organizatorami rozrywki dla swoich znajomych, przygotowaliśmy ofertę tak zwanych gier otwartych. Dzięki nim nie musisz już więcej martwić się o to, że nie zbierzesz odpowiedniej liczby osób do rozgrywki i z tego powodu będziesz musiał z niej całkowicie zrezygnować.

W określone dni tygodnia przygotowujemy bowiem emocjonujące gry otwarte w paintballa, podczas których z powodzeniem integrujemy zainteresowanych, przydzielamy ich do konkretnych drużyn i dajemy szansę sprawdzenia się w nowych okolicznościach. Gra staje się wówczas jeszcze ciekawsza, ponieważ wymaga szybkiej nauki odróżniania swoich sojuszników od rywali. Dodatkowo można również poczuć solidną dawkę adrenaliny, gdy w czasie rozgrywki skupiamy się na wykonywaniu celnych strzałów i jednocześnie próbujemy ustalić wspólną strategię z całkowicie nieznanymi osobami. Jeśli jesteś typem samotnika lub szukasz ekscytujących wrażeń i chcesz poznać nowych przyjaciół, gry otwarte czekają właśnie na Ciebie!

Grill

Grill

Oferujemy także zorganizowanie spotkania przy grillu po grze w paintballa. Gdy sportowe emocje opadną, warto omówić najciekawsze fragmenty paintballowej rozgrywki przy wspólnym stole. Dla naszych gości przygotowujemy na życzenie uwielbianego przez wszystkich, przepysznego grilla oraz liczne przekąski. Po wysiłku fizycznym i świetnej zabawie każdy gracz ma możliwość posilenia się między innymi świeżymi kiełbaskami z musztardą lub keczupem, a także dodatkami w postaci chleba ze smalcem i kiszonych ogórków. W przyjaznej strefie relaksu można skosztować również chrupiącej karkówki.

ognisko

Ognisko

Po zakończeniu rozgrywek przychodzi czas na zasłużony odpoczynek dla wszystkich drużyn. Dream Paintball zachęca swoich gości do zrelaksowania się w specjalnej strefie wypoczynku i skosztowania smacznych dań prosto z ogniska. Nawet największy głód po paintballu z pewnością zaspokoją przepyszne kiełbaski i pieczona karkówka z dodatkami, takimi jak keczup, musztarda, chleb ze smalcem oraz kiszone ogórki. W czasie posiłku warto wymienić się uwagami dotyczącymi gry, wybrać najzabawniejsze momenty i zaplanować kolejne spotkanie na paintballowym polu!

noclegi

Noclegi

Dla komfortu wszystkich uczestników paintballowych rozgrywek oferujemy dodatkowo możliwość zarezerwowania noclegu. Dzięki temu żaden uczestnik nie musi martwić się o późny powrót do domu z pola paintballowego w Poznaniu, lecz może w miłej atmosferze spędzić kolejne chwile z przyjaciółmi, a później odpocząć i wyspać się. W naszej bazie noclegowej znajdą się miejsca zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Wystarczy jedynie skontaktować się z naszą obsługą, a następnie zarezerwować dogodny termin oraz rodzaj pokoju.